11. Otepää Rattamaraton (EEC 2010)


Otepää ümbruses oli seekord teisigi rajusid spordiüritusi peale Elioni oma. Rahvast oli kohal ikka üüratu hulk vaatamata eelmsel aastal aset leidnud vihmasajust tekkinud ehmatusele. Seega tundub, et mida rohkem rahvas ürituse kalla viriseb seda popimaks see läheb 🙂
Kirjade järgi on trass viimasel kolmel aastal iga korraga pikemaks veninud. Ja mitte ilmaasjata, sirgeid asfalti ja kruusalõike on tublisti maastikuelementide asmele tulnud. Sõidu esimeses pooles harrastati lausa maantesõidu elemente nagu grupis ja tuules sõit ntx. Veidi peale algust hakkas ka vihmakene tulema, kuid see jäi üsna ürrikeseks. Asi, mida seni ei olnud võistlustel näinud – üks vabatahtlik luges kuskil poolel rajal rattureid valju häälega üle ja nii said kõik enamvähem oma kohad teada. Tänu – tore üritus. Ega ei olegi raja kohta midagi erilist öelda, paaril korral sai isegi sadulast maha tuldud aga ei midagi erilist. Enamasti ikka üsna kõval maal kulgemine. Aeg tuli üsna viisakas, koht juba tavapärane. Max kiirus 52 !! km/h ja keskmine üle 22. Seekord öeldi finishis ka läbi valjuhääldi nimi maha, niipalju kui neid jälgida jõuti.
Pärast supisöömist hakkas aga sadama päris korralikult ja rahvas jooksis ka kiiresti laiali. Laitmatu üritus, samas ei midagi erilist.
Pilt proshopi lehelt

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: