RÄPINA RATTATUUR 2010


Kohaliku tähtsusega väikeste rattaürituste plussiks on kahtlemata väiksem rahvahulk ja tasuta (reeglina) osalus. Muide, seda üritust veetakse kindla järjega iga aasta umbes samal ajal. Seekord oli üritus Räpina päevade raames ja just sel puhul olla üritus ka tasuta. Lakkamatu vihmasabin mõjutas kindlasti rahva osalemist üritusel. Siiski oli kohal nii ilmselgeid spordihärgasid kui nalja tegema tulnud pullimehi. Väidetavalt nii veidi peale 30.
Stardinumbrid jagati jooksvalt nagu varemgi papist alusele kirjutatud. Keegi aga arvas et need sildid mädanevad esimese kilomeetriga küljest ära ja nii sain minagi selle dokumendikilesse pakituna. Kuidagi sai see omamoodi kilkott sinna ette ikka kinni pandud.
Stardis tekkis miski veider ootusärevus korraldajate poolt. Oodati kedagi veel sõna võtma. Aga see keegi oli hoogu sattunud oma kõnega kõrvalplatsil esinedes ja nii pandi ajama ilma temata.
Esimesed kilomeetrid puhast, hea küll, vesist asfalti, siis RMK matkarajale. Viimane meenutas ilmast tulenevalt veidi juba selle aasta mulgi maratoni. Varsti aga jälle asfaldil tagasi ja ruttu kodu poole. Vee ja muda puudust kurta ei saanud keegi. Iseenesest tore rada näiteks trenniks kui oleks veidi kuivem.
Rahvas võttis, niipalju kui neid oli, raja ääres väga meeleolukalt finiseerujad vastu. Ikka lakkamatus vihmas.
Distants siis VDO andmetel 16.23, aeg 39:14, mxs 43,2 km/h, AVS 24,81 km/h.

“RÄPINA RATTATUUR 2010” on saanud ühe vastuse

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: