Kiili Paarismänguturniir


Kuna mingil põhjusel pool-sunniviisi pidi mängima seekord veidi kõrgemas liigas kui mulle kohane, siis sai võetud madal profiil ja mindud kogemusi saama. Niiöelda. Igatahes algusemärgid polnud suuremad asjad: Liiga kõrgem, kui kohane; Alagrupp ainult 3-ne. Kui esimene mäng oli isegi veidi tasavägisem, heaküll oleks võinud rohke punkte ka saada, siis teises mängus olid vatsased juba D-liigas kohanenud tüübid. 3 mäng – seal vastasteks veel õnnetumad tüübid kui meie, sedapuhku sai mäng suht kergelt ära võetud. Viimases alagruppide vahelises sebimises olid vastaseks samuti juba kogenumad ja kindla käega tegijad.

Kogu ürituse tulemused on näha siin: http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=72EF7126-C3CB-4D3C-A413-9C605BF0C769

Igatahes kummardus korraldajate ees, kes kahekesi, abiks üks sülearvuti, valdasid keerulist (kõik kohad ju selgitati välja) üritust 100%, vastasid unepealt kõikidele tüütutele ja tobedatele küsimustele ja seisudele. Müts maha, nii kobedat orgunni polnud minu vähesed võistluskogemused veel näinud. Võib-olla ongi Kiilis traditsiooniks nii. Igatahes oli tegu ka tipp-topp mängusaali ja spordikompleksiga pealekauba. Peale üritust pesuruumis kasutada olnud sauna ülistati taevani, ise sinnani ei viitsinud end vedada. Poleks see tagasisõit nii kole olnud (paar meetrit nähtavust ja kraavid autosid täis), oleks isegi päris hea mulje kogu võistluspäevast jäänud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: