RMK Kõrvemaa Rattamaraton


Ülemöödunud aasta oli see nagu rusikas silmaauku hooaja lõpusõit. Mingil põhjusel jäi see eelmisel aastal vahele ja seekordki jäi regamine väga viimasele hetkele. Tänu Tartsile oli tiimibuss jälle konditsioonis ja nii me sinna kohale saimegi.  Kuna see on selline veidi tagasihoidlikum üritus, siis pääses parkima kohe peaaegu stardipaiga juurde. Üleüldse on siin nagu ülemöödunud aastal olemine kuidagi tsillim, rahvas ilmselgelt tulnud rohkem mõnulema kui punnitama. Ilm oli taas no viimasepeal sügisilm, ehki möödunud päeval olla kallanud omajagu.

TRMst oli veidi mõru mälestus kesisest minekust ja nii sai Tartsi eestvedamisel alla pandud siis ülikiired ja isetöötavad Furious Fredid. Pori peal jah veidi libedamad aga ma ei mäleta ühestki sõidust et siin oleks ükskõik mis ilmaga pori liialt olnud. Noh mõni lõik ikka. Olgu ette öeldud et kummivalik oli üli- ja ainuõige! Ehki stardis oli omajagu okkailisi rivis. Selle stardigrupiga oli üldse nii, et kuna eelmise aasta tulemust all ei olnud siis tagumisest grupist. Siin oli rahvas aupaklikum ja hoiti palju vaba ruumi. Nii, olles siis harjunud et iga stardisentimeetri eest tuleb ise seista, sebisngi päris rahulikult selle etteotsa. Grupp tegi veidi ärevaks, sest oli päris kõvas kontsentratsioonis tenniseid, porilaudu ja pakiraame. See tähendas, et võib tulla juba esimestel tõusupõksudel ootamatuid ikaldusi. Aga siiski sai sujuvalt ära ja üldse tundus olevat asukoht jummala õige. Tempo sobis ülejäänud seltskonnaga hästi ja tempot oli! Pulss oli koguaeg päris vali, samas ei olnud enesetunne selline, et oleks vaja tagasi hoida. 167/178 on minukohta ikka hullumeelsus. Teise poole sõidust murdsin pead, kas see mis praegu teen, on ikka tervisesõbralik, või ongi näitajad lihtsalt paremad ja paanikaks pole põhjust. Peaks ikka spetsialistidega nõu vist pidama. Kuidas parandada tulemusi endale sellest häda tegemata. Ei olegi nii lihtne.

pilt http://gallery.korvemaa.ee/archives/334 lehelt
pilt http://gallery.korvemaa.ee/archives/334 lehelt

Tervisemõtetele vahele hakkas silma palju kummipurunemisi, endal siiski vaatamata ennustusele jäid kummid pidama. Ja ikka ei väsi kordamast, et kummid veeresid eriti kruusal ja kõval pinnasel ikka väga mõnusalt. Ühesõnaga andsin kuuma lõpuni. Aeg tuli törts parem kui üleeelmisel, kohaparandust nii 100 kandis. Vähe ma ütlen! Seega kokkuvõtvalt käib-kah tulemus.

Unistused tuleb teoks teha!
Unistused tuleb teoks teha!

Varsti laekusid Tarts ja Piret. Hea, et sai saunas end puhtaks loputada (jou eneseimetlejad kaunitar-mehed! kui saunas on üüratu pesujärjekord, ei ole normaalne vahu-spaa-kümblus protseduuridega tegeleda!). Ootasime veel graatsilist ja rahulikku sõidustiili viljelevat Kairit. Minuarust oli lahe ürituse lõppu rahulikult nautida aga Tarts oli ilmselgelt närvis ja pobises midagi perevägivallast…

Siiski oli autos tagasiteel mõnus ja enesega rahulolev õhkkond. Loodetavasti see traditsioon jätkub ja selline kerge sutsakas lõpetab edaspidigi hooaega.

Sportsträkker: http://www.sports-tracker.com/#/workout/indrek56/s5qatf26fdos90te

Tulemused: http://www.jooks.ee/nelikyritus/index.php?id=download&table=sys_attachments&recid=463

Veidi liikuvat pilti: http://www.youtube.com/watch?v=oYfPIDyY3_s&feature=youtu.be

Pilte:

“RMK Kõrvemaa Rattamaraton” on saanud ühe vastuse

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: