Paarissuled II. Tartu. TÜ Akadeemiline Spordiklubi.


Kuidagi järjest ühetaolisemaks kujunevad viimased võistlused D-liiga mängudes. Oma osa siin kindlasti vähesel trennil aga ka on kallal mingi motivatsioonikriis. Head tuttavad soovitasid täna, et võiks üldse sel juhul kas rajumalt trenni tegema hakata või hoopis täielikult aeg maha. Viimane variant tundub mugav ja ahvatlev, kuna talv täiega käes ja osa rahvas juba kenasti hoopis suusalainel näiteks.

Kui võistluste esimesed vastased oleks ehk isegi kohe algusest õige taktikaga mängides kuidagi võidetavad olnud, siis meie alagrupi teised vastased ei andnud eriti mingit võimalust.

Lihtsalt hetkevorm, tase ja motivatsioon ongi sellised:  http://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=C8666C31-917B-4100-B14D-8707D4FA7EB7&player=109

Aga seda, et võistlused just ongi kogu sportimise juures see kõige parem osa, vaatamata isegi tulemustele, sai seegi kord kinnitust. Sai ära nähtud kuidas tippklassi reket lihtsalt lambist ära laguneb, kuidas kukkumise tõttu mõni mees pidi võistluse katkestama ja kahjuks seekord kuulma kas seda, et kellegil olla riidehoiust tossud tuuri pandud :(.

Õpitud sai ka sedagi, et reketi keeled ei lagune mitte iial trennis, vaid just enne võisltust soenduse ajal. Õnneks oli Tennishouse avatud ja mängude vahel piisavalt aega, et lasta keeled uuesti peale vedada. Kas ka õpitu nüüd meelde jäi, saab edaspidi näha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: