Piiroja Karikas 6.etapp

Piiroja Karikas 6.etapp

Kas seda, kes sel hooajal alles teist korda kuival rajal rallitama pääseb, saab üldse autospordi huviliseks pidada? Igatahes ikkagi läksin. Piiroja üritused on alati korralduse mõttes kindla peale minek ja loodetavasti suudetakse sama joont hoida. See, et õiget asja aetakse näitab maksimaalne osalejate täitumine. Hästi tehtud!

Ühe, minujaoks alguses ebameeldiva, üllatuse olid korraldajad aga sepitsenud. Plekkvaatidest kunstsikaane seekord ei tule! Vaatame mis saab! Tegi kõhedaks. Sellega peaks sõit oluliselt kiiremaks minema. LADA puhul tähendab see seda, et nüüd ei ole mitte viimane, vaid väga pikalt viimane.

Aga ega see ju sõitmist ennast ei sega. Andsin esimesel ringil ikka väga rahulikult minna, et aru saada kuidas kiirem rada ja auto uues seades ja rehviga toimib. Läks aina paremaks! Auto oli tunduvalt parem kui eelmisel aastal samal rajal. Tünnide eemaldamine tundus hea idee. Iga ringiga sai selgemaks, et puuriga autoga oleks minek veel julgem ja lustakam. Tundub, et tänavaautoga kihutamine hakkab ennast ammendama, vaatamata isegi sellele et autovalitsemise oskus pole teab mis konkurentsis. Krossivoorude autod lammuatsid rada veidi auklikumaks, mis tähendas taas pidevat teise käigu väljapildumist. Teises voorus üritasin käiku kus võimalik oli käega peal hoida. Üldiselt aga peab roolist täiega kinni hoidma ja kogu aeg olema valmis rapsima. See kruusaga krossirada on juba selline.

DSC_0109

Sprindivoorude vahel sai tänu ka ilusale ilmale krossimeeste jagelemist nautida. Oli millele kaasa elada. Kirja läinud päev.Järgmine isehakanud rallitajate võistlemine on pidulikul päeval sealsamas 20. august. Tuleb stiilne tähistamine!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: