Võrumaa Suvekarikas 2016 I etapp Misso

Võrumaa Suvekarikas 2016 I etapp Misso

Mõnedel hetkedel on peast ikka läbi käinud küsimus: Kas võiks mingeid paralleele üldse näiteks rattaspordi ja autospordi vahele harrastajate tasemel tõmmata. Sain kinnitust, et vähemalt üks asi on.
Viimane sõidu moodi sõit oli suhteliselt talvistes tingimustes lume ja pori segus. Selleks ajaks oli auto saanud omale diferentsiaalilukustuse. Lisaks sai nüüd parendust ja arendust vedrustus. Palju seal veel teha aga iga asi omal ajal. Täiesti plaaniväliselt oli selle sõidu jaoks võtta tipprehvid DMACK näol. Anna teistele (autot) ja sulle antakse (rehve) vastu! Kogu selle tuuningu tulemusena oli sõidumõnu absoluutselt teisest klassist. Meenus aastatagune sõit, mis oli ikka väga vaevaline ja raske. Aga eelmise aastaga olid sama võimalus täpselt samasuguse autoga võrrelda ennast tipp rallikrossi ässaga.Vahe ikkagi samamoodi kalendrijagu suur ning üldiselt koht viimaste seas.
Ja nüüd just see ongi sama nagu jalgrattaspordis – võib ju osta autorehvi hinnaga rehve alla, osta mitmesaja euroseid amorte ja käiguvahetajaid. Ja tõepoolest sõit on paaaaalju mõnusam. Kuid! Tulemuse jaoks pead ise ikkagi mees olema ja selle ära tegema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: