Premium 7 Temposõidu Karikasarja IV etapp 2014


Lõpuks ometigi sai senine temposõidu kõrvaltvaatamine asendatud ise rajal ära käimisega. Andis tunda, et trenni on kõvasti vahepeal maanteeratta sadulal tehtud ja nagu ratturid ütlevad et jalas on ilge purakas. Aga eks muidugi läks nagu alati.

Sel hooajal on korraldajal olnud võimalus pakkuda ilmaolusid sõiduks käredast pakasest kuni eilse mõnusa kuumani. Ajavõtjad küsisid kas me meelega sellise ilma sättisime? Osalejatele tuleb kõikvõimalikke olusid pakkuda. Paraku osad olud tekksid meist sõltumata, ning autode liiklustihedus läks siin kõrvalistel teedel ümbersuunatud liikluse tõttu päris tihedaks. Seda niivõrd, et oma eelmisel korral tehtud rajarekordit purustanud mees leidis, et kaotas liikluse tõttu veel 10 sekundit.

Ise aga polnud ammu sellist sõitu teinud. Uurisin tegijama jalaga meestelt et mis ülekanne ja kus. Näidati kõik näpuga ette ja räägiti üle. Et est väikest hammakat võib lubada ainult sihva-kambja ühel lõigul, seda ka ainult äärmisel juhul. Enne kui minema hakkasin käisin veel starditõusu proovimas. Peale minu minekut startis mingi mees teksade ja vist fixiga 🙂 tegi kohe selle vea, et andis tõusul kuuma. Sest minule jõudis ruttu järele aga järgneval laskumisel jäi mulle juba tirri lastes ette. Niisiis oli kõva plaan paigas ja teada kuidas pulssi ja käike vaadata ja muidu kõvasti panna. Hoidsin siiski veidi tagasi, paaris kohas tekkis väike ülepingutamise oht. Lõpu tulemust vaadates aga teeb nõutuks, kas sai liialt tagasi hoitud või taas üle vajutatud, sest tulemus viletsam kui varasematel kordadel. Igatahes on tulemuste mõttes jama värk ja kisub motti muidugi alla. Ehk tuleb jõukohasemete alade juurde minna.

Pilt Sander Maasing/Rattaprofid lehelt
Miks ma peakohtunik Teet Reedile stardipuki juures rusikat näitan – ei mäleta. Ehk sellest ka selline tulemus. Pilt Sander Maasing/Rattaprofid lehelt

Tore on selle sarja ürituste juures see, et alati jääb siia seltskonda ka pikemalt juttu rääkima ja pulli tegema, mitte ei joosta kohe laiali, et kodus oma tulemusi internetist imetleda.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: