eurokraav


Olen patustanud blogimise ühe põhitõe vastu ja pole piisava tihedusega siia postitanud. Samas, no kohe kuidagi ei oska tühja koha pealt kõmmutada. Kuni, eile tuli peale. Vaatasin üht, ühest küljest liigutavat, teisalt tobedat lugu. Joogise peaga hunnikusse, aga inglid ikka valvavad parmotte…

Lugu looks, aga selliste raskete tagajärgede juures peetakse miskipärast (miskipärast ikka kolmandaid asju) suureks, kui mitte põhisüüdlaseks nö “eurokraavi”. Eeldades, et see nii ongi, ehk alati on süüdi suur eurokraav, reprodutseerin õnnetusele eelnevad sündmused:

Valeri ärkas taas kord ilge pohmakaga, nagu see sellistel pühade-eelsel ajal ikka kipub olema. Aga seekord oli midagi teisiti, Valeri kuulis hääli. Hääled ütlesid, et sina, Valeri joo ära nüüd üks viin. Kohe ei saanud pihta kust hääl tuli, kuid peagi selgus, ütlejaks oli eurokraav. Valeri kohkus. Bljaaaad…. Kraav on ikka ilmatu suur ja kole asi, ei julenud vastu ka hakata ja keevitas pooliku sisse. Jäi põnevusega ootama – mis nüüd saab, kas kraav annab järele? Aga EI! See oli ju ikkagist eurokraav ja nõudmised jätkusid: Valeri võta oma toioota võtmed ning mine pane maanteel korralikult ketsi! Valeri kõhkles küll, sai ju just võetud aga kuidas sa eurokraavile vastu saad. Läks ja vajutas. Aga oma 40 aastane elukogemus ütles ka seda, et ega kolmas tulemata jää. naahuibljaad ja tuligi! “Valeri, tee nüüd autoga hüpe üle minu!”. tvajumaaaaat…..

jätkub siin:

http://etv.err.ee/index.php?033468&clip_id=61083#.UrhP0PRdURU

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: