Premium 7 Temposõidu Karikasari. III etapp


Suure hooga sai nimi juba varakult kirja pandud, sest kahel etapil on juba osaletud ja plaan ikka ülejäänud kaks ka kaasa teha. Selge muidugi see, et ega auhinnakonkurentsis kaasa ei löö, seda isegi suhteliselt väikese osalejate arvule vaatamata. Sellegipoolest on tore veidi teistsuguse formaadiga üritustel ka kaasa lüüa, neid pole ju siinkandis teab mis palju. Heakene küll, mul pole ju spets ratast aga kuna kogu see maantevärk ongi rohkem trenniks suunitletud, siis tuleb kaasa lüüa sellega mis olemas on. Osad on siiski niipalju vaeva näinud, et eraldistardi lenksud külge kruvinud. Muidugi on see teema palju peenem, pikem ja keerulisem, kui ainult lenks. Kes teeb see teab, mina piirdun sellega mis mul on, ilma tuunimata. Võiks vabalt ka maastikurattaga ära käia. Üldse võiks inimesed, ma ei teagi mis see on, valehäbi vist alla suruda ja ennast ka natuke teistmoodi proovile panna. Tulemusi keegi ju nina alla ei hõõru, küll aga saad palju huvitavat enda kohta teada. Huvitav, et P.Pullerits ei ole seda üritust veel üles leidnud, või teda lihtsalt ei huvitagi see. Nägupidi tuttavaid nägusid aga juba jagus küllaga, keda nähtud eelmistel kordadel ja keda kuskil mujal. Isegi pealinna härrad olid oma peenete karboniit-keberniit püssidega kohal üritust oma kohalolekuga austamas.

Üks selline oli koolivend Väins, kes oli just kodukandi ürituse puhuks ka vastava värviga riietuse selga venitanud. Kaebasin kohe talle oma rasket elu, kuidas peale Rakke Rattamaratoni õnnestumist kiskus tervis alla ja enesetunne kehvaks. Poleks stardiraha makstud olnud, oleks seekord ilmselt kõrvalegi jäänud. See ei olnud lihtsalt Väinsile jutuks öeldud, see oli päriselt ka nii. Tegime kerget sooja ja kohe oli tunda, et täna head nahka ei tule.

Soov oli piinadest kiirelt vabamneda ja nii lasin ennast stardis esimeseks kirja panna, mille peale Väins kohe miskipärast pead vangutas. Stardinumber seljale ja starti. Seekord oli see uuenduslik (sari areneb, mis on suurepärane!) puki otsast ehk autokärust kaldteelt startimine. Palusin võimalust see proovida algul tühjalt läbi teha, mida loomulikult ka võimaldati.

Ei midagi erilist, asusin vastuolulise meeleoluga siis minema ja oli asi nii nagu karta. Pulss kargas küll kohe üles aga õhk kinni, mis kinni. Püüad ikka tagasi siis hoida aga kui juba sõit käib siis adrekas ei lase päris piimaringi teha ja nii punnidki kuskil piiripeal. pangodist Elva poole minekuga oli tuul vastu aga samas allamäge, ennustati paremaid aegu kõigile, kui eelmisel korral. Ise ei saanud midagi aru et parem oleks. Ootasin kannatamatult tagasipööret. Selle tegin nii laisalt et ei viitsinud esimest käiguvahetustki liigutada. Tagasiteel oli üsna tõenäoline, et keegi usinam startija selles osas minust ka möödab ja ei olnudki kaua vaja oodata. Üks suure ketas-tagajooksuga tüüp müriseski varsti oma teed.

Finishisse jõudmine oli ilmne kergendus. Oleks märkimata jäänud, et kogu stardi ja finishiosa oli veidi paremini läbi mõeldud, nii sujus sõit kui ka kohalik autoliiklus. Ega neid teid siinkandis palju ei ole kus sellist üritust korraldada nii, et kellelegi pinnuks silmas ja põhjus vingumiseks ei oleks. Igatahes neljandal etapil näeme, sest tulemused küll visalt aga siiski tasapisi paranevad.

Rada: http://www.sports-tracker.com/#/workout/indrek56/a2einva6dpv36qpf

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: