Tartu üksikmängu turniir sulgpallis


Külma kõhuga… kuid roheline. Kui Pullerits võib oma blogis uhkeldada, kuidas tema omanimelisel ovaalil mingit kurvi võtab, siis võin mina siia kõrvale panna selle, kuidas ma omanimelises sulgpallihallis mängimas käin. Täiesti aus ju, eksole? Igatahes vaatasin kalendrist järele, viimati kasutasin sulgpallireketit möödunud aasta 4dal detsembril. Lihtsalt ei suutnud põnevusele vastu panna, mis tunne on täiesti külma kõhuga ja treenimata lihtsalt võistlema minna. Üks on selge, see saab puhas rõõm olema, saagu siis kasvõi väiksed poisid kes trenni ka teevad, võidurõõmu maitsta. Aa, tähtis vahele lisada – jutt käib kõige alamast, ehk E liigast.

Kohal sai oldud veidi varem, nii pool tundi, mis tähendas kinniste uste taga veidi ootamist. Aga vanadest kaladest korraldajatel oli kõik täpselt välja mõõdetud ja lihvitud, ei mingit viivitamist ega komistamist. Rahvast ülearu palju ei olnud, moodustus 2 E-liiga gruppi, kumbki viie nimega. See tähendas kindlalt 4 mängu ja pärast, kuna kõik kohad selgitati välja, lisandus ka viies. Ühesõnaga mängimist täie raha, ehk 8 euri eest.

Laskumata iga mängu detailidesse, sai mängude jooksul selgemaks siis külma kõhuga tulemise nüansid. Iga mänguga hakkasid lihased järjest kangemaks muutuma, jalgadel siis eelkõige ja väsimus järjest kiiremini tapma. Kiirus ja jalgade töö oli see, mis trennipausi tõttu ilmselgelt kõige rohkem kannatas. Kippus komistamisi ja mitte jõudmisi järjest enam ette tulema. Kindlasti laabuksid sellised probleemid, kui saaks paar-kolm nädalat trenni teha. Jalad polnud muidugi tampimisega selles mõttes ka harjunud, et löögijala väike varvas muutus viimase mängu ajaks ikka väga valusaks ja segas juba päris oluliselt. Aga heast küljest polnud paus sugugi võitlusvaimu kahandanud, mitte ühtegi palli ei laskunud niisama minna ja mingist käegalöömisest polnud märkigi ka pikas punktivahemikus.

Aga kõik see ei tähenda seda, et nüüd võtaks sulgpalli trennid ette, väljas ju juba liigub lumi. Kui, siis ainult jälle külma kõhuga mõnele sellisele väiksemale üritusele. Kiidan laupäevaku heaks. Mis iganes õilsal moel normaalsed inimesed oma laupäva siis ka ei veedaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: