Paarisssuled I


Ega väga ei eksigi, kui arvata et hulk kordi võistlustel käimine kaotab tasapisi oma põnevust ja lusti. Ega see väga vale olegi. Eriti kui arvestada, et sel hooajal pole veel mängida õieti saanudki. Kõik muud kohaolijad olid ilmselgelt äksi täis ja juba tublisti treeninud et hooaeg käima saada. Niipalju oli ujula tänava väljakutel uut, et keskmise väljaku platsid olid ühelt poolt piiratud reklaamtaradega. Oli see seal varasemast või mis, igatahes oli aitas see jalus tolgendamise ärahoidmisele kaasa kindlasti. Teine tore uuendus oli muidugi teibiga täielikult ärakulunud platsijoonte osaline taastamine. Ega ausalt ei kujuta ette kui kallis ja aeganõudev nende täielik taastamine võiks olla, abiks oleks kindlasti ja aitaks ehk mainele ka kaasa. Eriti kui arvestada järjest kasvavat väliskülaliste hulka. Lätlasi on iga korraga justkui järjest rohkem, isegi vene numbriga autosid oli spordihoone ees.

Aga mängude poolelt saab öelda muiates, et läksid mängud nii, nagu enamvähem ette arvata oli. Kes mängivad need teavad. Selgituseks ikka, et sai jälle D-liigat proovida. Alagrupi loosiõnn veidi jälle irvitas ja saatis vähemalt 2 paari puhul vastu mehed, kes oleks võinud vabalt ka C-liigas olla, või olid nad seda lausa olnudki. Seda arvestades ei olnudki enda mängud väga hullud. Siiski viimane – väikeste tulevaste tähtede vastu tehtud mäng oleks võinud vähemalt puhtam olla. Pole viga, hea päev oli ja ehk innustab nüüd ikka rohkem trenni lainele tagasi.

Võistluste kõik tulemused: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=07102E32-BE77-479A-93FB-A1AB65C0D596

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: