11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010)


Nagu ikka on Jõulumäe lõpetamas Elioni hooaega.  Vähemalt poolmaratoni osas on Jõulumäe muidugi kuidagi ehk liiga kergena tunduv seniste sõitudega võrreldes (no olgem ausad, ajad on ikka hullult paremad). Samas on siin ikka miski, mis ajab rahva päris kaugetest nurkadest kohale selle hooajaga lõppu tegema.

Eelmisest aastast oli raja olemus juba enamvähem ette teada ja seekord polnud muud teha kui eelmine sõit üle trumbata. Olgugi et oli oluliselt niiskem rada kui mullu, oli see siiski üsna rahulikult läbitav, vägevad liivalombid ei tekitanud väga hulle olukordi. Kuigi koht ise ei asu inimasustusele teab mis lähedal, oli publikut raja ääres küllaga, mõistagi seenelisi ja marjulisi. Ja seda saaki seal oli tõesti vägevalt. Tulid siis nemadki raja äärde uudistama segaseid, kes võtavad kena laupäeva uduvihmase lõuna selleks, et ennast poriga kokku määrida.

Seekord oli ka esimene võimalus teha sõitu pulsikella näidu saatel, sai oma tempo ja tegemise kohta tegelikult täitsa palju teada ja tegi sõidu oluliselt huvitavamaks. Kardetud sai veidi lõpuosa, mis mäletamist mööda oli eelmisel aastal omajagu katsumus. Seekord aga läks siiski suhtelislt mängeldes ja peagi ka finishis. Aga mis üllatus, ei koht ega aeg polnud paremad. Eks mõlemile oma seletus ka – ka esimese aeg oli viletsam ja konkurents eriti esiotsas tiheneb koguaeg.

Mõnus ja paras sumamine enne TRM-i.

http://www.sports-tracker.com/#/workout/indrek56/cqdlb4bbnsaq4e63

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: