Nokia Spordi-Jälgija


Kui seni võis paadunud rattur käratada “mu baik, mu kiiver – mu singel ootab mind”, siis nüüd oleks juba täiesti pädev “mu telefon, mu vööandur – mu rajakoordinaadid ootavad mind”. Tegelikult muidugi on erinevaid GPS-ga sinu sportimist maha joonistavaid vidinaid ammugi saadaval. Telefoni puhul teeks selle mugavaks võimalus vähem kola rattasõidule kaasa tassida.

Üks selline ongi Nokia Sports Tracker. Lae tarkvara oma Nokiasse, ühenda Bluetooth abiga selle külge Polari pulsivöö (mida minu poolikutel andmetel saab kahjuks ainult sellest portaalist tellida) ja start. Pärast trenni võid oma tulemusi imetleda telefonis või laadida need kohe internetti. Tulemus võiks välja nähea umbes nii: http://www.sports-tracker.com/#/workout/indrek56/248bblb11fgfnstc

Ilmselt kui kõnevahendusseadet telefoniks kutsuma hakati, ei mõelnud keegi et see millegi sellisega ka tegeleda võiks. Kas peaks lihtsalt leppima, et sõna telefon võib tähendada väga paljusid asju peale kõnelemise või peaks mingit muud sõna tarvitama hakkama?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: