Rõuge Rattamaraton (EEC 2010)


Kuna eelmisel aastal läks Rõuges nagu läks (http://indreksarapuu.spaces.live.com/blog/cns!95C1C88ABC7AC9AB!355.entry), siis sai seekord mindud peale revanšimeeleolus, väike hirm nahavahel ikka ka. Ilm oli sedakorda küll mustmiljon korda parem, isegi paganama hea. Eliitvõistluseks peetaval üritusel paistis ka seekord omajagu rahvast kohal olevat.
Kuna rattasõidu enesetunne on viimasel ajal ikka praemaks läinud, siis mingeid tagasihoidmise plaane ei võtnud. Küll aga juhtus see, et raja algus oli küll tuttav aga vahepealne osa oli sootuks midagi muud kui eelmisel aastal. See on väga hea ja vahelduv rada, uljaspeadele isegi veidi ohtlik. Aukude ja okste näol pidi valmis olema ikka päris mitmeks ootamatuseks.
Siis, kui oli juba niipalju ära nühitud, et rada jälle eelmise aasta omaga kattuma hakkas, lähenes ka seekoht kus eelmisel aastal oma seni ainumas arvestatav kukkumine läbi tehtud sai. Aga mööda läks seegi koht, veidi keeruline oli viimaste finišhieelsete tõusude võtmine, kuna rahvast oli sellel ülikitsal lõigul tihedalt ja tõus vägev. Aga sealsamas oli ka finišh ja maailma parimaks peetud hernesupp.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: