SegaSuled 2009


Sedakorda sai lisaks kõigele varasemale veel üks tarkus kõrva taha: nii kaugel toimuvatele üritustele oleks mõistlik kohale sõita ikka eelmisel päeval, et siis puhanuna ja peale mõistlikut kellaaega ärkamist värskelt tegutsema asuda. Mitte kell 6 ärgata, 3h autoroolis piinelda ja siis väsinuna pusima hakata. Lisaks õõnestas enesetunnet (inimene harjub mugavustega ikka ruttu) kasutada oleval autol kiirusehoidja puudumine, mis tegi parema jala ulmeliselt kangeks.

Võistlus ise toimus Tallinna Sulgpallikeskuses, mille saal pole just teab mis suurejoonelile aga asjalik korraldus ja pingutamine jättis hea mulje. Võistluski läks tuntavalt paremini kui eelmistel segapaari mängudel Pärnus (halvemini polnud teoreetiliseltki võimalik):

  1. paar sai võetud väga veenvalt, põhiliseks punktitoojaks korralikud servid, vastased polnud vist kunagi madalaid serve vastu võtnud. Aga tublid et kohale ajasid.
  2. paar võitis omakorda meid väga veenvalt. Seal polnud mitte midagi vastu panna.
  3. paar sujus jällegi muretult aga juba üsna tasavägisemalt, ilus mäng ja magus võit
  4. paar tegi jälle meilegi tuule alla. paariline sai ka kerge vigastuse. pärast teati rääkida et üks paarilistest c-liigast. noh jäägu see nende südametunnistusele.
  5. paar pakkus vägeva duelli, mis vähemalt minu väsimuse tõttu käest libises ja nii jäime 3geimilises mängus napilt medalist ilma.

Kuid ohimet, kohtunike laual dokument kus meie nimed 3 kohal! Hõigati mahagi, anti lill ja medal ja tehti pilti. Endal jäi kripeldama, et kas midagi mitte valesti ei olnud. Läksin asja uurima ja loomulikult oli. Õige mul sellist medalit vaja. Saagu ikka need kes selle auga välja teenisid, küll ise järgmine kord paremad oleme 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: