Paarissuled I, 10.10.2009


Sedakorda sai üritusele vastu mindud märksa kindalama enesetundega. Samas eelluure näitas, et otsustavaks saab kohe esimene mäng. Saigi. Rodumisi mõttetuid soprdamisi ja nii läks kolme geimine mäng käest nende vastu, keda oleks pidanud tegelikult võitma üsna veenvalt.

Teisteks vastateks katsetajad koolipoisid, kes tulid ilmselt ka vaatama kuidas see sport siis on. See käis lihtsalt.

Uus lootus tärkas siis, kui meie esimesed vastased viimastelt mängijatelt ära said. St tekkis võimalus, et kui meie need viimased mingi imega üle mängime, võime siiski edasi saada. Tuligi mis iganes võistluste üks rajumaid ja raskemaid võite mis kunagi tulnud. Kohtunikud pidid nüüd punkte lugema hakkama (kolmel paaril oli võrdselt 2 võitu) ja jäime selles osas siiski mõne punktiga maha.

Üldiselt tore üritus oli. Vahepeal tekkis mõte, et korraldajad võiksid kasulikke asju üksteiselt üle õppida: Pärnu korraldajad võiksid mingi toimiva helisüsteemi hankida ja tartu omad võiks jooksvate paaride platsid projektoriga seinale kanda.

Aga see, et andmed seekord tournamentsoftware.com-i pandi on ülivinge: http://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=3AA3B1D9-AAA2-4ED5-91C5-D2313DEB16C1&player=91 (Y)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: