Pärnu Sulgpalliklubi paarimänguturniir


Kaugel asuv üritus sai pikalt ette plaanitud. Väike tagasilöök oli see, et varasem partner libises alt ära. Aga õnneks sellele tuli asendus trennikaaslase Sille näol, ehkki nüüd tuli ümber orienteeruda segapaaris mängimiseks. Ükskõik kuidas ka ei pingutanud, enne võistlust koos mängimist proovida ei õnnestunudki.

Aga midagi kartmata sai juba kell 7 hommikul Tartust starditud et kelle 10 algaval üritusel kohal olla. Sõit sujus ladusalt, kui välja arvata Pärnus õiges kohast täiesti mööda sõitmise seik. Tasub edaspidi meeles pidada, et kaarti võib ju pähe õppida. ükskõik kui lihtne sõit ka ei tunduks, kindlasti läheb kaarti ikka vaja. Kaardi asemel aitas hädast välja Pärnu rahvas.

Loomulikult oli varane start ennast kuhjaga ära tasunud, sest võistlused algasid kell 10 ja E-liiga segapaaride mängud kell 15:00… Vihane pole kellegi muu peale olla kui endi, sest see info oli jäänud õigel ajal lihtsalt lugemata.

Ent siiski oli mida vaadata. Pealegi oli võimalus kohta inimesi, keda polnud näinud aastat 13! Tere Pille, tere Indrek, näe see on mu poeg jne. Küll olid alles ajad peda ajal, mis kõik tuttavad teevad ja millised nad olid ja millised on. Ja jutt sujus ja soe tuttav tunne oli jälle sees kunagisi häid tuttavaid näha. Viimane muuseas oli üritusest ja mängust üsna vaimustund, või vähemalt üritas mulje jätta. Loodetavasti proovib ka kunagi järele.

No siiski mängud algasid. Esimese mänguga sai selgeks, et E-liiga segapaarid on selleks, et kõrgemas liigas mängijad saaks päeva ilusti ära sisustada ja muidu põhiliselt alamliigas mängijaid kottida. Nii oli ka teise mängupaariga. Kolmas olid juba võrdväärsed vastased ja no oleks kena olnud, kui oleks ühegi geimivõidu saanud. Sille tundus seejuures raudsema ja rahulikuma närviga, minul ikka puges hinge, et ühetegi geimivõitugi ei tulnud 😦

Aga kasulik kogemus igaljuhul ja peagi saabuvatel Paarissulgedel Tartus saavad olema hoopis teised lood!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: