Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)


Kohe ette võib ära öelda, sest see oli ka ette teada, oli see minusuguse jaoks, kes ürituste vahel eriti trenninud ei ole, kõige raskem sõit üldse.

Kes Rakkes enne käinud ei ole võib seda otsides veidi ära ehmatada, aga leiab lõpuks üles ikkagi. Ilm oli kena niiske mis hoiatuste kohaselt tähendas enamasti päris libedaid olusid. Kusjuures mitte selline, nagu Otepääl, vaid vedelam ja porisem. Vahepealsed, üle naba lombid aitasid suuremat soppa vahepeal maha pesta. Palju kiireid ja tehnilisi laskumisi käisid üle minu oskuste/julguse/võimaluste. Väga huvitav oli vahepeal läbisõit mahajäetud sigalast. Põllumajanduslik tehismaastik või nii. Libesopasele rajale tuli mõni vabastav kõvakete vahele aga mitte ülearu palju.

Enne sõitu tekkis mingi olukord ajavõtukiibiga (jälle). Mingi asjapulk astus ligi ja ütles et selle peaks nüüd raami küljest ära võtma ja hargi külge kinnitama. Mis sellest, et kaasa pandud pildid tungivalt minu varianti nõudsid. Olgu siis nii nagu valjem hääl ütleb.

Suurepärane oli TP töö, jooke jagati plastikust pudelitaolistest nõudest. See oli tore uuendus.

Poole maa peal leidsin sopa seest kellegi ratta sadulakoti ja pistsin tagataskusse. Mine tea mis tähtsat sees on. Finishis aga ei saanud kuidagi sellest lahti, küll jooksutati ühe asjapulga juurest teise juurde. Söögilauas arvas kaasvõitleja et võta endale. Ei olnudki lauas enam rohkem millesti rääkida. Võimalus on veel, et tegi nalja. Mine neid rattureid tea. Lõpuks sokutasin ikka mingite auhinnajagajate kätte ära, loodetavasti leidis omaniku. Kui seal muidugi midagi väärtuslikku üldse oli.

Seljataha see raskeim üritus jäi ja hea tunne vaatamata kesiseimale tulemusele lõpetamise üle siiski jäi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: