9. Elva Rattamaraton (EEC 2009)


Pilt pärineb: http://www.proshop.ee/galerii

Esimene sõit, mis pakub võimalust võrrelda saavutust eelmise aasta tulemusega. Ehkki rada oli veidi muudetud, oli kogupikkus ja raskusaste sama mis mullu. Eelmise õhtu padukad olid asja ainult põnevamaks ja huvitavamaks teinud, ei midagi hullu. Ehkki mõni püüdis raja algusosas poripritsmeid vältida, olid lõpus kõik õnnelikud mudakänkratele vaatamata.

Pilt pärineb: http://www.proshop.ee/galerii

Elvas paisatavd korraldajad tänu suurtele rahvamassidele kogenumad kui võibolla kuskil mujal. Kõik sujus suurepäraselt. Aga korraliku eestlasena paneks paar mõtet kirja:

1. TP-des võiks jookide järjekord olla jõujook ja siis alles vesi – no olen lihtsalt selline kes selle magusa laksu tahaks ära suust loputada.

2. Ristmikel, kus politseinikud küll väga tublisti autosid jupi kaupa üle lasevad ja ratturitele raja vabana püüavad hoida, liigub aga veelgi toredat kohalikku rahvast, kes liikluse eripäradest sellel päeval midagi ei pea. Nii jalutavad selsamal ristmikul mutikesed poekottidega rahulikkult 40-ga tuisakavale rattapundile rahus ette ega saa arugi mis korda saatnud. Ja niisama rahulikult liiguvad ka kohalikud ratturid ükskõiksel näol sprindigruppidest läbi. Muide, need ratturid on ikka VÄGA ropu suuga. Jäin kohe ootama ja vaatama. Õnneks ei juhtunud midagi. Mõtteaine võiks see aga olla.

Kas pori jagus? Jah, jagus. Pilt pärineb oma telefonist.

Samas ei lõppe veel väikesed viperused üritusega finishis. Need võivad toimuda ka veel koduõues. Nii saan ratast pestes teada kas survepesur inimnahka ka lahti võtab. Võtab küll. Ilmselt peab siis paika ka legend – kala soomustest puhastamine survepesuri abil. Vot nii.

Et midagi juhtub, oleks pidanud järeldama juba sellest, et pudel kadus seekord jälle. Sedapuhku ma ei pannud seda ise tükil ajal tähelegi. Ratta spidomeeter oli juba enne sõitu kuhugi kadunud.

Aga tulemus, mis juhtus sellega? Jah loodetud ajaparandus eelmise aastaga võrreldes ostus kaotuseks. Tervelt 10 min. Mis mõjutavad?

  • Rada pole sama mis eelmisel aastal
  • Oli märjem kui eelmisel
  • Esimese tulemus oli samuti, küll 7 minutit kesisem kui eelmisel.
  • Kehakaalu on ilmselt rohkem kui eelmisel.

Samas:

  • Start oli eespool ja vabamas vees
  • Kogemused peaks ka midagi tähendama

Eks nüüd on mille üle järgi mõelda ja mida parandada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: