Paarissuled 20.12.2008


Niisiis sai ära käidud ja proovitud teiste vastastega peale treeningukaaslaste sulgpalli paarismängu. Loosiõnn oli (ainult) selles osas meie poolt et pakkus väga erineva tasemega vastaseid meie alagrupis, mis oli mõistagi kõige madalam isegi. 120 eek osalustasu eesti oli pakk krõpse (mille asemel oleks võinud ikkagi miski vedelik olla), t-särk, jäätis ja osalemine ise ka muidugi. muu varustus, pallid inc., tuli enda tekitada.

Omaette on asja ette läinud ka paarilise valik, Margus, kellega nii mäng kui suhtumine klapib täpselt nii nagu vaja. Peale selle oli ühiseks jooneks ka muidugi oskused ja kogemused, või nende puudulikkus…

Esimesteks vastasteks olid eesti-läti-vene segapaar (saadagu sellest aru kuidas tahes), üks vastane oli siitpoolt läti piiri (see sai aru ka eesti keelest), teine sealtpoolt ja kogu nende trennikogemus piirdus sellega mis nad üldse kahekesi koos mänginud, sest nende kodukandikeses (kuskil metsademägede taga) rohkem huvilisi lihtsalt pole. Noh selle tausta põhjal võiks oletada väikest võitu, aga läks teisiti. Esimese andsime napilt ära, teise võtsime napilt ja kolmas läks nagu esimene. Lätlased (nii nad alagrupi liikmete seas ristitud olid) olid kogemuse eest väga tänulikud, meie muidugi ka…

Teine mäng tuletas meelde et ära otsusta esimese mulje põhjal. Vastasteks nii teistkümne alguses olevad poisid, keda olen näinud samas trennis liikumas kus Jossugi käib. Punktilises mõttes oli sama lugu mis lätlastega, ainult poisid olid veel kindlakäelisemad, ei suutnud nad oma rõõmu kuidagi tagasi hoida kui rasked mängud (üle 21 punkti) 2 neile ja üks meile jäi. Positiivne on kindlasti see, et see oli neilde suurepärane innustus edasimängimiseks. Meile jäi millele trennis tähelepanu pöörata.

Kolmandate vastaste ajaks oli väike valu ja väsimus lihasse sisse roninud, vastasteks poisid, kes olid lihtsalt nalja tegemas või olid nad mingeid aineid tarbinud.  See tuli 2:0 meile.

Uueks kogemuseks oli kindlasti ka kohtunikuks olemine, mängu kaotajad on kohtunikuks sama platsi järgmistele mängijatele.

Igatahes leppisime Margusega põmst kokku, et kasutame võistlusi edaspidigi ära ja teame nüüd millega trennis tegeleda. Peale selle sai nähtud igasugu kaugete aegade tuttavaid. Paljud imestasid, et viimastel aastatel on sulgpall, eriti noorte seas, üle mõistuse popiks saanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: